Улюблений серіал знову з'явиться на екранах.

З'явилися новини від довгоочікуваної новинки, яка вже в серпні з'явиться на екранах. Вийшов новий тизер "Беверлі-Хіллз, 90210", і ми з задоволенням пропонуємо вам переглянути, інформує .

Напевно, немає людини, яка б не подивилася хоча б одну серію культового серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210". Вже 2 покоління виросло на цій історії, але вони повертаються з новими силами.

Так, днями CBS Television Studios показали новий промо-ролик перезапуску "Беверлі-Хіллз, 90210", де можна побачити найяскравіших героїв проекту. Це Джейсон Прістлі, Шеннен Доерті, Дженні Гарт, Іан Зірінг, Габріель Картерис, Брайан Остін Грін і Торі Спеллінг, які у відео трохи розповідають про зйомки.

Тепер культова історія буде називатися BH90210 (скорочення від оригінальної назви) і включає 6 серій. Сюжет зосередиться на дорослих акторах, які грають самих себе і намагаються воскресити популярне шоу 90-х зі своєю участю.

Також всі чекають згадку про покійного Люка Перрі, який зіграв роль Ділана.

Ми з нетерпінням чекаємо на прем'єру, яка запланована на 7 серпня, а зараз пропонуємо трохи зануритися в атмосферу і подивитися новий тизер "Беверлі-Хіллз, 90210".