Актуальні новини

Помер рок-співак та актор Міт Лоуф

На 75-му році життя помер рок-співак, актор, володар «Греммі» та виконавець ролі Боба у «Бійцівському клубі» Міт Лоуф. Його не стало увечері 20 січня у Нешвілі, повідомляє Deadline.

Про смерть Міт Лоуфа повідомила його родина, дружина Дебора та дочки Перл та Аманда. Але причина смерті не розголошується.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1534316 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1534316{
margin: 0!important;
}
}

Хто такий Міт Лоуф

  • Міт Лоуф народився 27 вересня 1947 року у Техасі. Його справжнє ім’я – Майкл Лі Едей. Його творчий псевдонім перекладається з англійської як «м’ясний рулет». Так артиста називали в дитинстві. Цікаво, що ще у 80-х він став вегетаріанцем.
  • У 1977 році Міт Лоуф випустив альбом Bat Out of Hell, який досі є одним із найбільш продаваних альбомів в історії (30 млн). Лише у США було продано 14 мільйонів примірників.
  • Загалом Міт Лоуф продав понад 100 мільйонів альбомів у всьому світі.
  • За платиновий сингл I’d Do Anything for Love (But I Won’t Do That) Міт Лоуф отримав «Греммі».
  • Також він знімався у кіно та серіалах, зокрема у «Шоу жахів Роккі Горрора», «Блеф», «Байки зі склепу», «Бійцівський клуб», «Бладрейн», «Доктор Хаус».
  • У 2011 році він втратив свідомість на сцені під час виступу у Піттсбурзі. У 2016 році він знову знепритомнів на сцені через сильне зневоднення. На фестивалі жахів Texas Frightmare у 2019 році Міт Лоуф упав зі сцени та зламав ключицю.

  Міжнародний день відмовника від військової служби за переконаннями совісті відзначають 15 травня

Залишити відповідь