Актуальні новини

У Львові відбудеться допрем’єрний показ фільму «Номери»

У вівторок, 17 листопада, у кінотеатрі «Коперника» львів’яни одними з перших зможуть подивитись фільм Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва «Номери». На допрем’єрному показі фільму його представить виконавець ролі Одинадцятого Максим Девізоров.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510680 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510680{
margin: 0!important;
}
}

В основі фільму лежить п’єса «Номери», що була написана Олегом Сенцовим ще до ув’язнення, у 2011 році. Фінальна редакція була зроблена вже у слідчому ізоляторі в Лефортово у Москві.

У 2018 році була поставлена вистава, над якою працювали режисерка-постановниця Тамара Трунова та художник-постановник Юрій Ларіонов. Прем’єра на «Сцені 6» у «Довженко-Центрі» відбулася з аншлагом. Перша презентація проекту повнометражного фільму за п’єсою відбулась у 2018 році в межах пітчингу Одеського міжнародного фестивалю, де продюсерка Анна Паленчук презентувала лист Олега з наміром брати участь у виробництві фільму з-за ґрат.

Над фільмом працював тандем двох режисерів – Олега Сенцова, який під час роботи над фільмом перебував у виправній колонії № 8 «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі, та Ахтема Сеітаблаєва, який допомагав втілювати задум на знімальному майданчику разом з продюсеркою фільму Анною Паленчук. Робочий процес Олег і Ахтем обговорювали у листах. Впродовж девелопменту фільму Олег Сенцов дотримувався голодування, яке тривало 145 днів.

Світова прем’єра фільму відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю.

Актор Максим Девізоров зіграв у «Номерах» роль Одинадцятого. Глядачі також знайють його за серіалом «Перші ластівки».

У прокат фільм «Номери» вийде 19 листопада.

  Фотограф показав фото лисого Кіркорова

Залишити відповідь