Актуальні новини

Журналіст Щетинін скоїв самогубство через депресію

У передсмертній записці засновник інтернет-видання “Новый регион” Олександр Щетинін, який був знайдений мертвим з вогнепальним пораненням у суботу, 27 серпня, попросив головного редактора видання Ольгу Мещерякову переказати всім, що “дуже любив Україну”. Про це DW повідомила головна редакторка інтернет-видання “Новый регион” Ольга Мещерякова.
“Цей лист електронною поштою він надіслав мені в суботу, о 21.00. Я побігла до нього на квартиру, почала дзвонити всім друзям, шукати ключі від його квартири. Жінка, в якої були запасні ключі, була за містом і змогла приїхати лише опівночі. Ми змогли зайти до нього тільки о 24.00”, – розповіла DW Ольга Мещерякова.
Також вона додала, що написала пост у Facebook про Олександра Щетиніна, де частково виклала зміст його прощального передсмертного листа. “Він любив українців і був закоханий в Україну. Це просив переказати всім… У нього була глибока затяжна депресія. Він казав мені кілька разів, що хоче покінчити з життям”, – сказала Мещерякова.

Вона зазначила, що депресивний стан Щетиніна був обумовлений фінансовими проблемами видання “Новый регион”. “Ми жили на гроші, які раніше заробив Олександр. Коли вони закінчилися, почалися проблеми, адже він не хотів, аби видання фінансував хтось з олігархів”, – повідомила Мещерякова. Вона повністю розділяє основну версію слідства про те, що Олександр Щетинін вчинив суїцид, звівши рахунки з життям.
Нагадаємо, що напередодні речник міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко повідомив, що одна з основних версій слідства щодо загибелі Щетиніна – самогубство.”Постріл впритул у праву скроню з травматичного пістолета. За попередніми даними, у загиблого і раніше були суїцидальні настрої і спроби. Але робота слідства поліції триває. Остаточні висновки – згодом”, – сказав Шевченко.
Журналіст Олександр Щетинін довгий час працював в Росії. В інтерв’ю українським ЗМІ називав себе опонентом режиму Володимира Путіна. Саме з політичних мотивів Щетинін переїхав до України ще у 2005 році і згодом отримав дозвіл на проживання там. У Києві Щетинін заснував українську версію інформаційного інтернет-видання “Новый регион”, яке було популярним у Росії.
Нагадаємо, 28 серпня вночі в квартирі на вулиці Костянтинівській був знайдений мертвим журналіст Олександр Щетинін. Він загинув у власний день народження.

  Оля Цибульська з іронією прокоментувала стосунки Володимира Остапчука та Катерини Полтавської

Залишити відповідь