Помер Володимир Меньшов. Родичі великого режисера, актора, сценариста і продюсера з сумом повідомили про те, що Володимир Валентинович пішов з життя.

17 вересня легендарному Володимиру Меньшову виповнилося б 82 роки. Причиною смерті знаменитості названі наслідки вірусної інфекції, інформує Ukr.Media.

Відзначимо, в кінці минулого місяця стало відомо про те, що режисер переносить хворобу в легкій формі. Тоді деталі того, що відбувається не озвучувалися.

Подробиці трагедії, що сталася, поки уточнюються. Відомо лише те, що близько тижня тому медичні працівники діагностували акторові і режисерові коронавірус. Тоді всі шанувальники його творчості почали переживати, але ні про які погіршення стану Володимира Меньшова не повідомлялося.

Нагадаємо, Володимир Валентинович був не тільки радянським і російським актором, режисером, продюсером, але ще і приголомшливим педагогом. Заслужений діяч мистецтв РРФСР, народний артист РРФСР, лауреат Державної премії СРСР, Державної премії РРФСР імені Н.К. Крупської і премії Американської кіноакадемії “Оскар”, він залишився в пам’яті кожного, хто хоч раз мав честь стикнутися з його творчістю.

Володимир Валентинович зняв фільми, без яких неможливо уявити радянський і російський кінематограф: «Москва сльозам не вірить», «Любов і голуби» і «Ширлі-мирлі».