Влад Яма і його дружина з приводу річниці весілля показали архівні фотографії з сімейного альбому. Урочиста церемонія одруження пари відбулася 21 вересня 2014 року.

Відомий український танцюрист і шоумен Влад Яма і його дружина Лілія повідомили підписникам про знаменну дату для їх сім’ї. 21 вересня пара відзначила семиріччя подружнього життя. З нагоди мідного весілля закохані оприлюднили в Instagram архівні кадри з торжества, інформує Ukr.Media.

В описі до знімків Лілія згадала про неприємності, які трапилися в день церемонії. Так, за словами коханої судді «Танців з зірками», Влад розсік собі лоб об багажник автомобіля. Також свято було на межі зриву через сильний дощ. А Влад у підписі під фото розсекретив, що святкування сьомої річниці відбулося в Одесі.

“У цей день рівно 7 років тому ми дали клятви один одному. Здається, що це було вчора. Пам’ятаю цей день. Цей сильний дощ і бурю (хоча я собі уявляла сонячний день), як ти розсік собі лоб об багажник. Ну ви зрозуміли, день був незабутнім і неповторним. Спасибі, коханий, за все! Люблю…”, — написала Лілія.

“Сьогодні рівно 7 років з того яскравого дня… Плакали всі… і всі — від щастя… це кращі 7 років мого життя… Пишу і сльози навертаються… спасибі за те, що робиш мене щасливим кожен день!… А якби повернути час назад… зробив би пропозицію раніше… а втім… ЛЮБЛЮ!!!!!…. Святкуємо в Одесі…”, — підписав фото Яма.