POSITIFF поділився, як шлюборозлучний досвід вплинув на його погляд на життя. Олексій Завгородній вперше розкрив, як вплинув на нього процес розлучення з екс-дружиною Анною Андрійчук.

В інтерв’ю артист поділився своїми думками про цей період свого життя:

«Кілька років тому я пережив трансформаційний досвід розлучення із колишньою дружиною. Наше розлучення відбувалося досить мирно і з розумінням, але для мене це стало справжнім витком в особистій еволюції», інформує Ukr.Media.

Він підкреслив, що розлучення стало складним випробуванням, але принесло йому позитивні зміни.

«Це був тривалий процес пізнання. Я аналізував свої помилки і усвідомив, у яких ситуаціях я мав рацію», — поділився артист.

Позитив наголосив, що у нових відносинах він уникає минулих помилок:

«Зараз, будучи в нових стосунках, я став зовсім іншим. Мій досвід зробив мене більш усвідомленим, уважним та врівноваженим. Я навчився будувати здоровий діалог, бо вважаю, що якісне спілкування є найважливішим елементом».

Нагадаємо, що POSITIFF був у шлюбі з дизайнером Анною Андрійчук понад 10 років, але у 2020 вони оголосили про розлучення. Олексій раніше стверджував, що перебуває у нових відносинах, хоча ім’я обраниці не розкривав, наголошуючи лише на тому, що вона працює з дітьми.