Співак завжди приховував своїх малюків на фото, але раптово здивував фоловерів архівним знімком, опублікованими в Instagram.

MONATIK вперше показав молодшого сина. Причиною такого вчинку став день народження молодшого сина артиста — Платона, йому виповнилося три роки. В честь цього Діма розмістив їх спільний кадр, і розповів, які слова вже знає дитина, інформує Ukr.Media.

“Як же швидко летить час. Ще вчора ти був таким. Спостерігав за братом, який тільки-тільки навчився ходити і дивувався його швидкості. Весь час вимагав того, чого не міг пояснити, і тому постійно розробляв свої зв’язки і наші перетинки… і тим самим розчулював, посміхав, як і сьогодні. Єдине, тепер все простіше, адже ти дуже швидко бігаєш, плаваєш, пірнаєш, веселиш нас всіх, пародіюєш тиранозавра, потім Лева, потім Леонардо, потім артиста з мікрофоном у руках і знаєш мінімум 100, таких необхідних, слів. Можу бути не конкретний, адже по трійці мінімум у день додається, як сьогодні, наприклад, “Готові?”, “Навіщо?”, “Yes”. Сьогодні Тобі три, наш меншенький Платон, і цим неосяжним щастям я хочу ділитися з усім світом”, — написав у пості Монатік.

Виконавець зазначив, що Платон дуже любить динозаврів, всіх Черепашок Ніндзя і Нінтендо.

“Плюс!!! Даня (старшенький, якому 4) нещодавно запитав: “Тату, чому ми спиною на цих фотках?”, а я ж і його 4-річчя так хотів ділитися щастям, але тоді ще ви (малі) не дивилися мій Інстаграмм і не ставили питання про це. Так ось, ви з братом, вже можу впевнено сказати, найкраще, що могло в мене вийти у житті, з мамою звичайно. З днем народження, наш меншенький.

Пишу з розумінням, що ти підростеш, відшукаєш цей пост і запустиш ностальгуючий, щасливий погляд у небо і згадаєш, який ти сильний Тірекс. Якщо оточуюча тебе школота не шарить в романтиці та душевності… не біда. Просвічуй! Не нудьгуй, Vitamin D отримуй. Я маю на увазі, старший брат завжди поруч, як і ми!” — додав артист.

  Юрій Ткач поділився з шанувальниками прикольним знімком з донькою