Актуальні новини

Потап і Ірина Горова розповіли, як їм вдається після розлучення співпрацювати разом і виховувати сина

Колишнє подружжя дали відверте інтерв’ю, в якому розповіли про свої робочі стосунки і спільне вихованні сина.

Потап і Ірина Горова розповіли, як їм вдається після розлучення співпрацювати разом і виховувати сина

У 2017 році Потап і Ірина Горова оголосили про розлучення. На відміну від інших розлучених пар, ці двоє зуміли зберегти не тільки дружні відносини, але і робітничі. Екс-подружжя ведуть спільний бізнес і виховують сина Андрія.

Так, у бесіді Ірина зізналася, коли вони з Потапом вирішили розлучитися, то зрозуміли, що розкол у родині не вплине на загальну справу в продюсерському центрі Mozgi Entertainment, інформує .

"Спільне минуле, наша дружба і взаємозв'язок тільки допомагають бізнесу та позбавляють нас від витрати часу на зайві непорозуміння і суперечки."

Творець групи Mozgi зазначила, що після розлучення їхня поведінка з Потапом в якості партнерів по бізнесу стала більш виваженою, а рішення – продуманими і колективними.

Крім того, знаменитості разом виховують сина, і роблять це в гармонії. За словами Ірини, розбіжності у них з екс-чоловіком бувають лише у видах спорту, якими займається Андрій.

"Тому син ходить і на бокс, який так подобається мені, і на плавання і баскетбол, які до душі татові.

А ось що повідав про спільне виховання Потап.

"У цих питаннях ми встигаємо підстраховувати один одного: Іра йде на батьківські збори, а я забираю Андрія зі школи. Або везу його в першій половині дня на плавання і на розваги в неділю, а Іра може заскочити з ним на зйомку або в офіс, а потім повечеряти з дітьми в кафе. Ми і тут один одному допомагаємо."

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Кейт Міддлтон і принц Вільям налаштовані відмовитися від титулів

Залишити відповідь