Актуальні новини

Офіційно: Аліна Гросу виходить заміж

Головний секрет співачки розкрила її хрещена Ірина Білик.

Офіційно: Аліна Гросу виходить заміж

Аліна Гросу любить дивувати і епатувати. Нещодавно в мережі з'явилися чутки, що зірка готується до весілля. Ексклюзивно програмі "Ранок з Україною" на каналі "Україна" її хрещена Ірина Білик розкрила головний секрет – Аліна дійсно виходить заміж. Так, до цього часу весілля Аліни Гросу були лише на екрані. Востаннє – під час зйомок фільму "Замок на піску", прем'єру якого покаже канал "Україна", інформує .

Але тепер зірка й сама зібралася під вінець. Відомо, що вже 4 роки Аліна зустрічається з хлопцем, якого звати Олександр. Шанувальники гадають, коли ж відбудеться довгоочікуване весілля. Та й сама Аліна в інтерв'ю каналу "Україна" нещодавно заявила, що про все розповість у червні. Але головний секрет співачки розкрила її хрещена Ірина Білик вже зараз.

"Маленька Аліна Гросу вже виросла, вона виходить заміж в червні. Весілля відбудеться у Венеції, так що ми готуємося. Думаю, в Аліни буде дві або навіть три сукні в цей день, тому що її рідна тітка шиє весільні сукні. У тітки бізнес не тільки в Україні, але і закордоном. Я, до речі, теж буду на весіллі Аліни в дуже красивому платті", – розповіла Білик.

Так що справи серйозні, і Аліна нарешті знайшла жіноче щастя.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Чому Том Круз забороняв Ніколь Кідман приходити на весілля їхнього сина

Залишити відповідь