Тепер ми знаємо, як герцогині їдять суп, п'ють чай і зустрічають офіційних гостей!

Чи мріяли ви коли-небудь стати принцесою? Австралійський експерт з етикету Треска Роден вирішила продемонструвати жінкам, які догми довелося засвоїти Кейт Міддлтон і Меган Маркл, перш ніж вони стали частиною королівської сім'ї, інформує .

Хоча герцогиня Сассекська прославилася своїм бунтарством, деякі правила вона виконує беззастережно. Роден розповіла, як ходити, сидіти, їсти та навіть пити чай по-королівськи.

Ідеальна постава

Щоб ходити, як принцеса, ви повинні підняти підборіддя, розправити плечі та вирівняти корпус, перш ніж зробити крок.

Рукостискання

Ніякої демонстрації сили! Достатньо всього два-три рази легко потиснути руку співрозмовникові. Рукостискання має бути паралельним вашим рукам і перпендикулярним до землі.

Сидіти по-королівськи

Коліна і щиколотки потрібно міцно затиснути. Руки тримати на колінах або стегнах.

Столовий етикет

Кожен раз між прийомами їжі та питвом потрібно протирати куточки рота, щоб на склянці не залишилося ніяких слідів. Але навіть не думайте терти серветкою з усіх сил, досить злегка торкнутися.

Коли ви їсте суп, черпайте його подалі від свого тіла.

Щоб не забруднитися, опускайте ложку в ємність тільки по краях. Ніж тримати в правій руці, виделку — у лівій, з опущеними зубчиками. Коли управляєтеся зі столовими приладами, лікті повинні бути затиснуті з боків. Якщо потрібно зробити паузу під час їжі, покладіть навхрест ніж і вилку в центрі тарілки.

Чаювання

Не відставляйте мізинець, тримайте ручку чашки всією кистю руки.