Актуальні новини

Продюсер Олександр Роднянський вирішив зняти серіал про Путіна

Відомий продюсер Олександр Роднянський знімає новий серіал про президента РФ Владіміра Путіна, де покаже «справжню, жахливу історію про те, як людина, яка змінила світ, отримала владу, щоб це зробити». У серіалі покажуть історію про те, як Путін став найстрашнішим політиком у світі і що передувало початку війни в Україні, пише профільне видання Variety.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1542987 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1542987{
margin: 0!important;
}
}

Серіал «Вся кремлівська рать» (All the Kremlin’s Men) знімає компанія Роднянського AR Content, що розташована в Лос-Анджелесі. Серіал базується на бестселері російського військового репортера Михайла Зигаря, колишнього головного редактора російського телеканалу «Дождь», який був заборонений і розформований у перший тиждень війни в Україні. Ця книга складається з серії інтерв’ю з найближчим оточенням Путіна.

Серіал розповість історію про те, як скромний екс-офіцер КДБ Владімір Путін став одним із найстрашніших політиків у світі. У серіалі покажуть події, які сформували російського президента під час його приходу до влади і події, які передували вторгненню Росії в Україну 24 лютого.

«У ситуації, коли доля Європи та нового світового порядку вирішується в режимі реального часу на полі бою України, війну, яка потрясла підвалини сучасного суспільства, розпочала одна людина: Путін», – каже Роднянський.

Описуючи майбутній серіал як російський «Картковий будинок», Роднянський каже: «Серіал покаже не тільки махінації різних гравців. По суті, історія простежить еволюцію Путіна».

«Вся кремлівська рать», за словами Роднянського, покаже міжнародній аудиторії, як крок за кроком розум Путіна розчинився в теоріях змови, і як люди навколо нього використовували його глибокі страхи та недовіру до західних цінностей, які він завжди вважав цинічною брехнею.

  Оголошено номінантів на національну кінопремію «Золота Дзиґа»

Олександр Роднянський – український продюсер, разом з медіамагнатом Борисом Фуксманом є співзасновником та колишнім власником українського телеканалу 1+1. Він також є співвласником української мережі кінотеатрів «Сінема-Сіті». З 2002 до 2008 рік був генеральним директором російського телеканалу СТС, а з 2009 по 2011 рік був головою експертної ради російської «Національної медіа групи». Після нападу РФ на Україну виїхав з Росії та неодноразово висловлював протест проти дій Кремля.

Залишити відповідь