Актуальні новини

24 квітня українські телеканали транслюватимуть записаний у київській підземці благодійний концерт «Океану Ельзи»

24 квітня на українських телеканалах покажуть благодійний концерт гурту «Океан Ельзи», записаний на станції київського метро «Золоті ворота». Про це повідомляє НВ.

«Закликаємо збільшувати допомогу там, де це критично необхідно. Це все потрібно задля майбутнього дітей, які мають рости в мирному світі, де конкурують ідеї, винаходи, а не панує темна середньовічна груба сила, руїна та вбивча зброя. Ми щиро віримо, що наші діти будуть жити у світі розвитку та здобутків, але сьогодні ми маємо підтримати тих, чиє дитинство понівечене війною», — прокоментував лідер гурту Святослав Вакарчук.Благодійний концерт «І все буде добре» транслюватимуть телеканали марафону «Єдині новини», а також телеканали «ТЕТ», «Індиго», «Новий», «М1» «2+2», «UA:Культура» й усі регіональні канали «Суспільного мовника». Транслюватиме виступ й онлайн-телебачення.

До, під час і після трансляції концерту проходитиме збір коштів на рахунок благодійного фонду «Твоя опора», що допомагає дітям, які постраждали від війни. Фонд закуповує медикаменти, вироби медичного призначення та медичного обладнання в лікарні, де надають допомогу пораненим і хворим дітям, а також вирішує потреби дітей з дитбудинків, шкіл-інтернатів і дітей, які стали тимчасовими переселенцями.

Абоненти передплаченого зв’язку «Київстар», Vodafone і lifecell можуть підтримати збір коштів через СМС. Для цього потрібно надіслати повідомлення з будь-яким текстом на номер 88000, після чого з мобільного рахунку буде відправлено 20 гривень.

  Еріка Герцег опублікувала відео з репетиції та приголомшила красою обличчя без макіяжу

Залишити відповідь