Актуальні новини

Гурт «Без обмежень» зняв у Львові кліп на нову пісню

Сьогодні, 21 жовтня, у центрі Львова виступив гурт «Без обмежень» із «секретним концертом». Час та місце цього дійства організатори довго тримали в таємниці, аби не створювати ажіотаж через карантин. Локації виступів розкривали фанатам поступово. Паралельно артисти відзняли й кліп на пісню «Моя земля».

Замість сцени у музикантів була машина. Склали спеціальний маршрут: від пам’ятника Адаму Міцкевичу до Оперного театру і в зворотному напрямку. Концерт у такому незвичному форматі відбувається вперше не лише у Львові, а й в країні.

«Ми підготували, змонтували, зробили велику платформу, на якій музиканти будуть грати, співати. І вона буде їздити вуличками Львова. В дуже спокійному, повільному режимі. Вперше ідея зробити такий концерт виникла десь місяців два тому», — каже продюсер гурту «Без обмежень» Олег Ходачук.

Під час концерту одночасно відзняли і кліп на пісню «Моя земля». Ця композиція присвячена 15-річному хлопцеві, який став жертвою теракту під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року.

«Хочемо привернути увагу до Даніної постаті і зробити так, щоби гімназія, в якій він навчався, все ж таки носила його ім’я. Ми вирішили зняти не сумне, а життєрадісне відео на цю пісню, щоб Даньку пам’ятали як веселого, молодого хлопця», — розповідає лідер гурту «Без обмежень» Сергій Танчинець.

Відзняти кліп у такому «живому» форматі придумав режисеру Віктор Скуратовський. Потрапити в нову відеороботу мали змогу всі охочі львів’яни.

«Такі штуки, які ми сьогодні зафігачили, вони просто піднімають людей. Не лише настрій, а якийсь дух загальний. Я дуже радий, що чуваки на це погодилися і ми разом це робимо. Ідея кліпу – це люди. Що ми всі українці, і це наша земля, яку треба, в першу чергу, любити з точки зору один одного», — ділиться режисер Віктор Скуратовський.

  У пожежі у Львові загинула відома телеведуча, театрознавиця Любов Янас

Виступ гурту «Без обмежень» зібрав багато фанатів. Усі з нетерпінням чекали на приїзд артистів до Львова.

«Вже декілька років я захоплююся його творчістю і свого хлопця також «підсадила». Час від часу ми слухаємо його пісні, бо вони для будь-якого настрою. Можна сказати, що душа підноситься, коли слухаю його творчість», —розповідають фанати Мар’яна та Михайло.

Для тих, хто не зміг потрапити на «Секретний концерт», на YouTube каналі гурту спеціально запустили онлайн-трансляцію.

Залишити відповідь