Актуальні новини

Куди піти у Львові у вихідні 30 жовтня — 1 листопада

Відтворять Листопадовий чин

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1509774 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1509774{
margin: 0!important;
}
}

1 листопада 1918 року польський Львів прокинувся під синьо-жовтими прапорами. Ці події у річницю Листопадового чину зможете побачити на власні очі на театралізованому дійстві. У неділю, 1 листопада, о 10:00 на площі Ринок у Львові проголосять ЗУНР. А від 14:00 позаду Ратуші реконструктори товариства «Пам’ять» влаштують бої за столицю Львів.

Експресивний Михайло Демцю одразу у кількох залах

У Національному музеї ім. Шептицького триває виставка неперевершеного майстра кольору та світлотіні, народного художника України Михайла Демця. Митець виставив на огляд публіки свої акварелі та живопис із різних циклів. Показує вже відомий цикл «Гуцули», «Арт в синьому», портрети відомих українців, карпатські пейзажі.

Детальніше про подію читайте тут.

Мольфарсько-гуцульська прем’єра

Задля цієї постановки актори театру імені Лесі Українки їздили на майстер-класи на Гуцульщину, вчилися місцевого діалекту, співу та гри на народних музичних інструментах. Усе це увійшло у виставу «Галдамаш» за п’єсою Ольги Мацюпи. Прем’єра — у суботу, 31 жовтня, на малій сцені. Це постановка про містичну силу Карпат та гуцульських мольфарів. А ще про вирубування дерев, глобальне потепління та карму.

Більше інформації читайте тут.

ЛюдкевичFEST відкриває українських класиків

У Львові триває ЛюдкевичFEST, натхненний музикою композитора Станіслава Людкевича. До неділі концерти відбуваються наживо в Органному залі, а наступного тижня слухачам запропонують виступи онлайн. Із найближчних подій — концерт наживо у суботу, 31 жовтня.

«Прозвучить унікальний твір для скрипки і фортепіано, перекладення з симфонічного твору. Це концерт для скрипки Станіслава Людкевича. На фортепіано гратиме Іван Остапович, скрипаль Адріан Боднар», — розповів заступник директора Органного залу Тарас Демко.

  9 акторів, які своєю поведінкою перетворюють знімальний майданчик в пекло

Деталі події тут.

Повернення невідомих фото митрополита Шептицького

У кав’ярні «Штука» у неділю, 1 листопада, відкриють виставку світлин особистого фотографа владики Андрея Ярослава Коваля. Їх вперше оцифровано із скляних негативів. На фото 1930-х років глядачі побачать митрополита Шептицького, його брата блаженного Климентія, а також генерала Мирона Тарнавського.

Диригенти відкривають таємниці творчості

Філармонія пропонує меломанам підглянути за диригентською кухнею. У чому полягає робота людей цієї професії? Яка його роль в оркестрі? У п’ятницю, 30 жовтня, Львівська філармонія починає новий проект «Дириґенти. Українською». Першою гостею стане маестро з Одеси Маргарита Гринивецька. Вона привідкриє таємниці своєї творчості з оркестром. Зазвучать твори Баха, Вівальді та Шнітке.

Деталі програми шукайте тут.

Залишити відповідь