Тепер продюсери.

Нещодавно герцоги Сассекські покинули своє гніздечко у Великобританії, і разом з сином Арчі перебралися в США. Зараз вони проживають в Санта-Барбарі, де придбали новий особняк. Судячи з усього, королівська пара має намір займатися не лише сімейними справами, а й реалізувати себе в Голлівуді. Виявляється, в розробці Меган і Гаррі вже є голлівудський проєкт, інформує Ukr.Media.

Подружжя планує стати продюсерами, правда, що саме буде за проєкт — фільм або серіал — поки тримається в таємниці. Відомо тільки, що зніматися в цьому проєкті Меган і Гаррі не стануть. Вони вже зустрілися з головою NBCUniversal Бонні Хаммер, з нею Маркл знайома ще з часів гучного телесеріалу «Форс-мажори». Самі представники компанії поки не коментують співпрацю з парою, можливо, хочуть зберегти інтригу.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Цікаво, що після того, як Меган і Гаррі вирішили покинути королівську сім’ю і перебратися в США, герцогиня Сассекська вже встигла попрацювати з каналом «Дісней+». Вона подарувала свій голос документальному фільму “Слон”, вперше його показали на шоу “Доброго ранку Америка”. Меган уклала з каналом контракт ще за півроку до того, як з Гаррі оголосила про «Мегзіт».