Ось як почувається 79-річна Маргарита Терехова, яку все сильніше захоплює хвороба Альцгеймера. Напередодні велика радянська актриса відсвяткувала день народження, але в її стані позитивних змін немає.

54-річна заслужена артистка Росії Анна Терехова звернулася до мами в її день народження. Актриса театру і кіно опублікувала зворушливе послання в “Instagram” і розповіла, як почувається 79-річна Маргарита Терехова — Міледі з “Трьох мушкетерів”, графиня з “Собаки на сіні” і зірка “Дзеркала” Тарковського. За словами Анни, їй дуже не вистачає мами, яку з кожним днем все сильніше захоплює хвороба Альцгеймера, інформує Ukr.Media.

Мамочка, рідна моя, улюблена наша! Як мені хочеться поговорити з тобою, посмакувати, посумувати, запитати поради, сидіти обнявшись біля моря і дивитися на захід, як в дитинстві, погуляти в лісі, піти в театр, красиво одягнувшись… Як я хочу, щоб ти пожаліла мене, або похвалила, або навіть розсердилася. Ти ж поруч! Але ти іноді даруєш нам свою неповторну посмішку, як ніби ми не бачилися довго і ти зраділа. Я можу обіймати і цілувати тебе, але мені стільки потрібно тобі розповісти!

Підписники актриси не змогли стримати сліз у коментарях, адже про талановиту Маргариту Терехову ще за життя почали сумувати всі. З середини нульових у артистки почала розвиватися хвороба Альцгеймера і Маргарита Борисівна стала все рідше з’являтися на публіці. Зараз вона вже не може вставати з ліжка і самостійно пересуватися. Своїх дітей артистка теж не впізнає, лише обличчя внучки віри здається їй знайомим.

Діти не виводять мати на заходи і телебачення, не бажаючи виставляти її в невигідному світлі.

“Людина на такій стадії Альцгеймера виглядає погано, сама вона не може сказати, щоб її не демонстрували в такому вигляді всім. Вона — велика актриса, тому не хочемо її показувати нікому”, — зізнавався син артистки Олександр.

Зараз до Маргарити Терехової родичі намагаються не їздити, щоб відсікти всі ризики зараження. За нею доглядають дві доглядальниці, кожен день їй роблять зачіску і мажуть кремами — все-таки навіть в 79 років Маргарита Борисівна залишається красивою жінкою.

  Принц Гаррі став жертвою наймилішого пограбування

Ось як почувається 79-річна Маргарита Терехова, яку все сильніше захоплює хвороба Альцгеймера. Напередодні велика радянська актриса відсвяткувала день народження, але в її стані позитивних змін немає.

Мама як і раніше в стабільному стані, вдома. Почувається нормально. У неї хороший апетит. Але, на жаль, вона прикута до ліжка. Це триває більше 10 років. Мама не розмовляє. Але киває головою, реагує на все навколо, посміхається. Вона і телевізор дивиться, музику слухає.