Принц Вільям отримав "титул" найсексуальнішого чоловіка з лисиною. Він найкращий з лисих чоловіків у світі.

Принц Вільям отримав “титул” найсексуальнішого чоловіка з лисиною на Землі. Детальніше про це — читайте далі в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Представники однієї з медичних компаній склали рейтинг, виходячи з проаналізованих статей і блогів через запити в Google. Як з’ясувалося, слово “сексуальний” зустрічається в поєднанні зі згадкою спадкоємця британської корони 17,6 млн разів.

На другому місці після герцога Кембриджського опинився Майк Тайсон. Його називали сексуальним 8,8 млн разів.

Рейтинг очолили також актор Джейсон Стетхем, легендарний баскетболіст Майкл Джордан і музикант Пітбуль — вони увійшли до п’ятірки.

Журналісти The Mirror провели власне дослідження на тему привабливості лисих чоловіків у протилежної статі. Виявилося, що багатьом жінкам здається, що відсутність волосся у обранця робить його тільки красивішим.

Крім того, велика частина жінок стали менш критичними до чоловіків із надмірною вагою. Опитування, проведене одним з сайтів знайомств, показало, що жінки вважають за краще для спільного життя представників сильної статі неспортивної статури. Побудувати відносини з чоловіком “неідеальних” параметрів готові 75% учасниць опитування.