Принц Вільям провів церемонію нагородження замість королеви Єлизавети II. З кожним кроком стає все ближче до трону.

З кожним днем чутки про швидку коронацію 39-річного принца Вільяма тільки посилюються. На відміну від наслідного принца Чарльза його люблять і поважають по всій країні. І королева Єлизавета II це безсумнівно бачить. А це означає, що він цілком може перегнати батька і зайняти його місце на троні. Нещодавня ситуація лише підтвердила припущення. Розповідаємо, як принц Вільям провів церемонію нагородження замість королеви, інформує Ukr.Media.

Принц Вільям провів церемонію замість королеви

Вручення ордена Британської імперії — це дуже важлива церемонія нагородження. Її в Англії проводить якщо не сама Єлизавета II, то її старші діти — принц Чарльз або принцеса Анна. Але на цей раз честь передачі нагород випала чоловіку Кейт Міддлтон. А це означає, що його Королівський імідж набирає силу.

Широкий жест її Величності говорить про те, що вона повністю довіряє своєму онукові. Від початку і до кінця принц був відповідальним за проведення церемонії. Про це свідчить повідомлення, підписане його ініціалом під знімком медалі.

“Це радість для мене особисто проводити нагородження і вшановувати людей по всій Великобританії, які роблять все можливе для країни і народу”, — написав він.

Позитивна реакція користувачів не змусила себе довго чекати: “Перед нами майбутній король”, “Королева правильно зробила, що довірила таку важливу справу Вільяму”, “щось мені здається, що він зійде на трон замість батька”.

Королева публічно похвалила майбутнього короля

На початку місяця в Глазго відбулася кліматична конференція, участь в якій взяв сам монарх. Спочатку планувалася, що Єлизавета II особисто прилетить до Шотландії, але за порадами лікарів їй довелося виголошувати промову в онлайн-форматі. Відеозвернення вийшло досить зворушливим.

“Мене переповнює почуття гордості тому, що мій старший син Чарльз і його старший син Вільям продовжують справу мого чоловіка, який зіграв величезну роль в пробудженні людей захищати нашу вразливу планету. Про більше я і мріяти не можу”, — заявила вона.

  На кого з батьків дитина буде більше схожа!

Багато хто сприйняв слова монарха як факт того, що принци зрівняли рахунок в гонитві за корону. І шанувальники чоловіка Кейт Міддлтон цьому невимовно раді. Однак знайшлися і ті, хто став на бік законного спадкоємця. Як-не-як старшого сина королеви готували до цієї ролі все життя.