Людям властиво нарікати на долю і говорити про те, що їхні справи геть кепські.

Відомий український шоумен, ведучий та волонтер Сергій Притула зі своєї сторінки в Facebook звернувся до українців і розповів їм емоційну повчальну історію. Він закликав не нарікати на долю і згадати про тих, хто вміє зберігати оптимізм і віру в будь-якій ситуації, інформує .

«Коли на одному благодійному заході від Українського Католицького Університету владика Борис Ґудзяк виголошував промову. І в ній наскрізно присутня одна теза «не скаржтеся»! Здавалося б, прості слова, але в них захований глибокий сенс», — почав він.

Притула відзначив, що людям властиво нарікати на долю і говорити про те, що їхні справи геть кепські, але варто краще придивитися, і всі життєві негаразди виявляться дрібницями.

«Це Сергій Тулюпа. Вчитель математики. Доброволець. Морпех. Потрапив під обстріл. Поки не ходить. Поки не бачить. Поки ще є осколки. І він не скаржиться. Він приїхав з побратимами на концерт і щиро сміявся. Мріє скоріше відновитися і повернутися у свою бригаду», — познайомив він користувачів мережі з усміхненим молодим хлопцем на фото, який сидить на візку.

Шоумен порадив краще придивитися до чоловіка та усвідомити, скільки йому довелося пережити й пройти, а потім гарненько подумати, перш, ніж скаржитись на долю.

«Придивіться до цієї людини та зрозумійте, що ваші турботи іноді — це просто тимчасовий дискомфорт, а не серйозна проблема. І не кажіть, друзі! Не скаржтеся», — закінчив свою мотиваційну промову ведучий.

Також Притула надав звіт про зібраних за місяць пожертвувань і добровільних внесків на користь армії та українських солдатів, які воюють в зоні АТО.

  Фокстрот – це й про танці: бізнес допоміг черкащанам успішно представити Україну на танцювальному фесті в Італії