Актуальні новини

Скульптури грецьких богів у Львові помили до Дня вишиванки

Чотири скульптури грецьких богів, які стоять у фонтанах на площі Ринок у Львові, помили напередодні святкування Дня вишиванки. Міська влада зробила це, щоб не бруднилися вишиванки у які вдягнуть богів завтра.
Нептуна, Діану, Амфітріту та Адоніса кожного року у це свято вдягають у вишиванки. Навіть не зважаючи на пандемію коронавірусу цю традицію місто не скасувало. Тож завтра на богах зранку будуть вдягнені вишиванки. Щоправда, вони будуть доповнені вишиваною маскою, як подякою лікарям, які боряться із вірусом.

«Це досить символічно: вишиванка завжди була генетичним кодом українців, своєрідним захистом, тому вишиванки і вишивані маски одягнуть лікарі — які щоденно є у масках, рятуючи наші життя. Це буде своєрідним знаком подяки лікарям за те, що вони сьогодні боряться з цією недугою», — розповів керівник управління внутрішньої політики ЛМР Роман Яцикович.

Для цього запросять лікарів з міської лікарні швидкої допомоги, обласної інфекційної лікарні, міської дитячої лікарні, обласної дитячої лікарні «Охматдит» та з інших лікарень міста.
Традиційно вишиванки та вишивані маски для львівських скульптур підготує ТМ «Скиба».
Нагадаємо, День вишиванки в Україні відзначають щорічно у третій четвер травня.
Павло Паламарчук, “День”, Львів

  Тіна Кароль зважилася на відверте інтерв'ю про коханого чоловіка і другу вагітність

Залишити відповідь