Однак, найголовніша причина криється.. в сині герцогині.

Під час туру Африкою ми часто бачили Меган Маркл в сукнях-сорочках. Західна преса дала несподіване, але дуже миле пояснення цьому модному прийому герцогині, інформує Ukr.Media.

Після того, як герцог і герцогиня Сассекські повернулися з африканського туру, в Мережі з’явилися нові подробиці, що стосуються образів Меган Маркл, в яких вона з’являлася на благодійних заходах та офіційних зустрічах. Якщо придивитися до аутфітів Меган, складно не помітити закономірність: вона часто вдягала сукні-сорочки. Збіг?

По-перше, сукні-сорочки зазвичай роблять з натуральних матеріалів, тому їх комфортно носити у спекотних країнах.

По-друге, подібне вбрання додає образу жіночності, не вимагаючи додаткових зусиль: достатньо додати ремінь, який підкреслить талію.

Однак, найголовніша причина криється.. в сині Меган Маркл. Арчі зараз всього 5 місяців, так що герцогиня годує його грудьми. Таким чином, плаття-сорочка — ідеальний вибір для молодої матері.

До того ж вбрання подібного фасону дозволяє королівській персоні не відчувати дискомфорт через фігуру, яка змінилася після пологів. Сукня створює гарний силует, не прилягаючи до тіла і підкреслюючи прекрасні ноги герцогині.