У царювання імператора Адріана жила в Римі вдова, родом італійка, на ім'я Софія, що в перекладі означає премудрість.

У царювання імператора Адріана жила в Римі вдова, родом італійка, на ім'я Софія, що в перекладі означає премудрість. У неї були три дочки, що носили імена головних християнських чеснот: Віра, Надія і Любов. Бувши глибоко віруючою християнкою, Софія виховала дочок у любові до Бога, навчаючи не прив'язуватися до земних благ. Вірі було 12 років, Надії — 10 і Любові — 9 років, інформує .

***

Сьогодні чудове велике свято. Вітаємо і щиро бажаємо в День Віри, Надії, Любові та матері їх Софії чудового життя, дивовижних ідей, сонячного настрою, безсумнівного добробуту, вірної удачі й великого щастя. Нехай душу завжди зігріває світла надія, нехай з кожним днем додається віра в себе, і хай не згасає щира любов.

***

Сьогодні іменини у чудових жінок — Віри, Надії, Любові та Софії. Ви як символ цнотливості, тепла і жіночності. Нехай ваші святі покровительки завжди оберігають вас від негараздів і поневірянь. Віра в диво осяває ваш шлях добрими вчинками, надія в серці не тьмяніє ні на мить, а любов буде відданою супутницею протягом усього життя.

***

Вітаємо всіх з чудовим святом — Днем Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Нехай в кожному з вас живе віра, нехай ніколи не покидає надія, нехай зігріває любов, і нехай мудрість не дозволить збитися зі шляху.

***

Вітаємо з Днем Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Нехай святі покровительки у хвилини слабкості посилають вам сили, у хвилини тяжкості допомагають підняти голову вгору, у хвилини смутку дарують світло радості. І нехай завжди з вами буде віра в краще, надія на хороше і справжнє кохання!

  У львівському театрі представили виставку про Лесю Українку в образах різних жінок

***

Вітаємо вас з цим великим святом! Бажаємо, щоб всі ви були здоровими, щасливими, щоб у ваших домах панував лише затишок і добробут. І щоб Віра, Надія, Любов завжди супроводжували вас і всіх ваших близьких.

***

Всіх, хто носить чудові імена Віра, Надія, Любов та Софія поспішаємо привітати з Днем Ангела, бажаємо міцного здоров'я, спокою в серці, миру в душі й в домі, теплої дружньої компанії й красивого сонячного дня. Будьте щасливі.

***