Актуальні новини

Письменниця Наталка Сняданко стала фіналісткою премії «Посол нової Європи»

Львівська письменниця Наталка Сняданко стала фіналісткою премії «Посол нової Європи». Її роман «Фрау Мюллер не налаштована платити більше» («Frau Müller nie zamierza płacić więcej», Warsztaty Kultury w Lublinie) у польському перекладі потрапив до фіналу премії Європейського Центру Солідарності. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook український ПЕН.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1509856 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1509856{
margin: 0!important;
}
}

Нагорода присуджується щорічно за найкращу книгу, видану в польському видавництві, в якій новаторським способом представлено історичні процеси або сучасний досвід європейців. До фіналу потрапило п’ять книжок. А загалом на конкурс було подано 79 назв від 37-ми видавництв. Преможця оголосять у грудні 2020 року.

В Україні роман «Фрау Мюллер не налаштована платити більше» вийшов друком у 2013 році у видавництві Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля». Також роман був перекладений німецькою мовою.

«Це книга про досвід, причому досвід неочевидний. Сюжетно вона про заробітчанок, але мені хотілося показати, що заробітчанство – це не завжди велика сентиментальна драма, не тільки трагедія загальнонаціонального масштабу. Це іще може бути приватний, суб’єктивний і досить цікавий, корисний досвід – суто людський, суто емоційний», – вважає Наталка Сняданко.

  17 січня — Феоктистів день, Зосима-бджільник: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь