Ребел Вілсон здійснила камінг-аут і тепер готується до весілля з дизайнеркою. Ребел Вілсон оголосила про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Актриса планує створити сім'ю з жінкою.

Актриса, яка сильно схудла показала свою дівчину, інформує Ukr.Media.

Популярна австралійська актриса Ребел Вілсон, якій вдалося позбутися від 35-ти зайвих кілограмів, здивувала фанів новою заявою про особисте життя. 42-річна зірка серії фільмів «Ідеальний голос» повідомила, що перебуває у відносинах з жінкою.

В інстаграм Ребел запостила фото зі своєю обраницею. Нею виявилася дизайнер і засновник модних компаній Lemon Ve Limon і DeLys Рамона Агрума.

Пізніше в ЗМІ з’явилася інформація, що у пари все настільки серйозно, що вони готові узаконити свої стосунки цього року. Як пишуть ЗМІ з посиланням на близьке оточення Вілсон, актриса вже познайомила кохану зі своєю мамою.

“Вона і Агрума дуже зблизилися за короткий час. Мати Вілсон Сью Боундс, що живе в Сіднеї, нещодавно прилетіла в Лос-Анджелес, щоб зустрітися з Агрумою, і пара відкрито обговорювала створення родини і весілля”, — кажуть інсайдери.