Відео романтичного моменту.

Зовсім нещодавно, 3 червня, у Сорренто, відбулося весілля Регіни Тодоренко і Влада Топалова в колі близьких людей і друзів. Гостей було зовсім небагато, адже пара вирішила влаштувати не масштабні гуляння, а камерну і затишну церемонію. У такій сімейній атмосфері Регіна і Влад побралися і дали один одному дуже романтичні весільні клятви, інформує .

На відео було помітно, що молодята трохи хвилюються, але при цьому щиро щасливі.

Топалов зізнався, що це для нього не формальність, і все, що вони пообіцяють один одному біля вівтаря, будуть зобов'язані виконати в щоб те не стало. А вказавши на батька і вітчима, Влад зізнався, що вважає їх для себе прикладом справжніх чоловіків, чий обов'язок тримати дане жінці слово. Як підсумок, з вуст зоряного нареченого прозвучали такі слова:

"Я обіцяю тобі завжди бути поруч з тобою у всіх значеннях цих слів. Підтримувати, допомагати. Намагатися почути тебе або просто вислухати. Розділяти твої інтереси та захоплення. Звичайно, я обіцяю любити тебе і наших дітей!" — зворушливо підкреслив у клятві Влад Топалов.

Ще співак зізнався, що вірить в те, що в їх парі панує взаємоповага і відданість, а так само пообіцяв вгамовувати свій непростий характер.

Регіна почала клятву з гумору і розповіла, як на початку відносин, друзі відмовляли її та попереджали, що з Владом буде не просто, але вона не здалася та ані трохи не шкодує про це. У своїй промові вона порівняла свого чоловіка з космосом, таким привабливим і лякаючим одночасно, спокусливим і небезпечним.

"Я облетіла всю земну кулю кілька разів у пошуках справжньої любові та зрозуміла, що координати моєї любові перебувають тут, в тобі", — зізналася українська знаменитість.

  16 червня — Лук'ян Вітряк: історія, традиції та прикмети свята

Свої клятви, як водиться, молодята скріпили поцілунком під бурхливі оплески гостей.