Дружину Влада Топалова вмовили вести шоу “Орел і Решка”.

Телеведуча та співачка Регіна Тодоренко повернеться у тревел-шоу “Орел і Решка”. Хто ж може стати її співведучим, а також інші цікаві деталі — далі у матеріалі!

Неймовірно популярне шоу “Орел і Решка” давно завоювало серця людей по всій Україні та Росії. Однією з найбільш успішних і популярних ведучих цього шоу є Регіна Тодоренко, інформує Ukr.Media.

Поки подробиці про новий сезон тримаються в секреті, але представники телеканалу підтвердили повернення зірки. Засновників шоу не зупиняє те, що дівчина є матір’ю і дружиною, що їй потрібно залишити країну, де проживає її сім’я на тривалий термін.

Рг-менеджер телеканалу “П’ятниця” Дарина Симоненко розповіла:

Так, ми плануємо запустити сезон “Орла і Решки” з Тодоренко в наступному році.

Більш того, за чутками, разом з Регіною зніметься і її зірковий чоловік, співак Влад Топалов — разом вони будуть їздити по містах, а жереб визначить, хто отримає золоту карту, а хто буде “виживати”, маючи 100 доларів у кишені.

Ця новина потішила шанувальників, адже два роки тому Тодоренко заявляла, що їй набрид формат програми.

Після відходу з “Орла і Решки”, дівчина запустила свій Youtube канал, де спілкувалася на різні теми з популярними персонами. Також після народження сина Регіна веде авторське шоу про материнство “Регіна+1”. До неї в студію приходять зірки і експерти, які дають поради з виховання, годівлі та догляду за малюками. За цю програму Тодоренко отримала премію “ТЕФІ” в номінації “Краща ведуча ранкової програми”.

Нагадуємо, що раніше в шоу “Орел і Решка” повернувся Олександр Бєдняков, який тепер на пару з Настею Івлеєвою веде новий сезон популярного проєкту.

  Алекс Родрігес показав зворушливе відео про спільне життя з Дженніфер Лопес на честь її 50-річчя