Виявляється, чоловік іноді зривається на популярній телеведучій.

Регіна Тодоренко зізналася, що навчилася не ображатися на Влада Топалова. За її словами, між ними періодично трапляються сварки і скандали. Річ у тім, що у співака дуже складний характер. На емоціях чоловік може наговорити дуже багато неприємних речей коханій, інформує Ukr.Media.

Регіна Тодоренко зазначила, що розуміє, що артист говорить це з пересердя, але не вважає так насправді. “Йому просто хочеться мене образити! Іноді йому потрібно виплеснути отруту”, — поділилася теледива.

На чоловіка вона сердиться, тому що дуже впевнена в собі. За це вона вдячна своїй матері, яка з дитинства говорила дівчинці, що вона найкраща, тим самим позбавивши від комплексів в майбутньому.

Регіна Тодоренко — інтроверт і веселун по життю, і їй складно бачити, як хтось в її присутності сумує. Тому раніше, коли Влад Топалов сумував, вона пропонувала йому розвіятися разом.

Ведуча зізналася, що була настирливою дружиною, пропонувала танцювати і веселитися на пару. На це співак відповідав образливими словами: “ти хвора?”. Тепер подібних помилок вона не робить і дає чоловікові побути на самоті з собою.

Також ведуча розповіла про те, що вважає своєю найбільшою поразкою в житті. Вона згадала, що вийшла з декрету на 15-й день після народження сина Майкла і не розрахувала свої сили в гонитві за популярністю і грошима. Зараз же дівчина зрозуміла, що їй потрібно було півроку нічого не робити, щоб знайти нову себе і відчути себе мамою.