Актуальні новини

В Україні знімуть серіал про космос для французького телеканалу

В Україні на замовлення французького мовника CANAL+ знімуть англомовний серіал про космос. Попередньо, почат зйомок запланований на березень 2021 року. Про це у п’ятницю, 6 листопада, повідомив міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510148 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510148{
margin: 0!important;
}
}

Виробництвом серіалу займатиметься компанії Federation Entertainment та Apple Tree Vision. Відомо, що детективна драма «Інфініті» складатиметься із шести серій. Більшість сцен зніматимуть в Україні, іншу частину – на казахстанському полігоні Байконур та у Парижі, столиці Франції. Де саме зніматимуть серіал в Україні, міністр не зазначив.

«Мав нагоду обговорити деталі серіалу з продюсерами Жаном-Шарлем Леві та Марком Лібертом. Команди претендують на рібейти. Також домовились, що до проекту залучатимуть українських акторів та команди спеціалістів на майданчику», – додав він.

Як інформував раніше ZAXID.NET, наприкінці липня стало відомо, що компанія Netflix зніматиме деякі сцени фільму «The Last Mercenary» («Останній найманець») у Києві. Це перша стрічка американського сервісу, яка буде знята в Україні.

  Оприлюднено рекламний ролик про Україну для ВВС World News

Залишити відповідь