Телеведуча поділилася деталями сімейного щастя.

Майже рік тому, 5 грудня, Влад Топалов і Регіна Тодоренко вперше стали батьками. Зараз вони разом проходять через сімейні кризи, займаються власним проектом, виховують сина. Іноді шанувальники дорікають Регіну в тому, що Влад приділяє батьківству більше часу, інформує Ukr.Media.

Так, молода мама завжди прагне до сина: для неї поспілкуватися з ним або зіграти на піаніно важливіше, ніж виспатися. Однак Регіна — не з тих матерів, хто готовий присвятити процесу виховання чада весь свій час. «У мене є такий пунктик: намагаюся бути реалізованою мамою, щоб потім не дорікала дітям, що все своє життя на них витратила. Тому я намагаюся вчитися і бути цікавою. Невидима пуповина існує: коли мама щаслива, то і дитина щаслива, і навпаки», — пояснила вона.

Через педантичність, з якою молоді батьки вибирають няню для дитини, її у них все ще немає. З 30 жінок, що проходили співбесіду, вони не змогли вибрати ідеальну.

Не обходиться сімейне життя і без сварок. Тодоренко зізналася, що чоловік часто дорікає її в невмінні утримувати свої речі в порядку, але і він, і вона миряться з цим: «Можемо посваритися через те, що я речі розкидаю або що мою валіза стоїть дев’ять днів нерозібраною. Мене ж може розсердити, що він чіпляється до цієї валізи. Влада не влаштовує мій вічно розряджений телефон: “Чому до тебе ніколи не можна додзвонитися?” Це і правда безвідповідально з мого боку, і я багато чому вчуся у чоловіка. Влад — моя абсолютна протилежність. Я разгильдяйка і вічний хаос, а у нього все систематично і сплановано на рік вперед».

  Як навчитися слухати своє тіло і давати йому те, що воно потребує: корисні поради

І Регіна, і Влад не проти стати батьками ще і ще: «Я дуже люблю дітей і можу нескінченно говорити на цю тему. Чоловік сказав: “Будеш народжувати стільки, скільки вийде”. Мені здається, у нас буде багатодітна сім’я. Просто хочеться все встигнути», — зізналася зірка.