Жінка має звичайний робочий день і не працює у вихідні.

Як відомо, попередня няня, яка доглядала за сином принца Гаррі та Меган Маркл Арчі, звільнилася через два тижні після того, як влаштувалася на роботу в будинок королівського подружжя. Хто ж тепер замінить її, дізнайтеся у матеріалі, інформує .

За даними західних ЗМІ, у маленького Арчі Харрісона з'явилася нова няня! Повідомляється, що у неї звичайний робочий день: вона не ночує у Frogmore-котеджі, де живе подружжя, і не працює у вихідні.

Нагадуємо, що перша няня була приставлена до новонародженого з моменту його появи на світ, але вже через два тижні покинула свій пост.

ЗМІ пишуть, що вона пояснила це некомфортними умовами роботи. Як з'ясувалося пізніше, герцогиня Сассекська занадто контролювала її, не могла залишити дитину з нею наодинці та не дозволяла навіть надовго наближатися до сина.

За словами наближених до герцогині людей, вона не поспішає приводити себе у форму і поки не відвідує спортзал. Парад з нагоди дня народження королеви, який відбувся 8 червня, став для неї першим виходом у світ після пологів.