Басейн, гелієві кулі та гарний настрій.

14 червня популярній телеведучій Регіні Тодоренко виповнилося тридцять років. На честь свята на своїй сторінці в Instagram дівчина опублікувала відео — уривок з торжества. Для своєї коханої Влад Топалов (чоловік Регіни) влаштував яскраве свято. На відео Тодоренко позувала з величезним “букетом” кольорових гелієвих кульок, після чого радісно разом з чоловіком стрибнула в басейн, інформує Ukr.Media.

Регіна опублікувала ролик, на якому стоїть з оберемком різнобарвних кульок. На дівчині літнє плаття в дрібний горошок, позувала вона босоніж. Регіна радісно відпустила кулі в небо, після чого разом зі своїм чоловіком стрибнула в басейн. «Спасибі, чоловік @vladtopalovofficial, за цей неймовірний День Народження. Тільки ти знаєш, як сильно я люблю свята. Я щаслива. Спасибі вам, мої дорогі друзі, за атмосферу! Спасибі всім вам за теплі привітання, за листівки, за сторіс. Люблю!», — написала Тодоренко в публікації.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Потрібно нагадати, що цього року Регіну Тодоренко позбавили звання «Жінка року» із-за неприємного висловлювання з приводу домашнього насильства. Також з дівчиною розірвали контракти відомі рекламодавці. Телеведуча визнала свої помилки, принесла вибачення, і зараз є волонтером, допомагаючи жертвам оговтатися від харасменту.