Направте сьогодні грошовий потік у свій гаманець!

Православні християни 19 червня згадують ігумена Далматського преподобного Іларіона. Дата за народним календарем називається Ларіон-пропольник або просто день Іларіона, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Іларіон?

Народився Іларіон в благочестивій сім’ї, жив у IX столітті. Його батько Петро і мати Феодосія виховували в сині чесноти, з ранніх років навчали Священному Писанню. Коли Іларіону було двадцять років, він прийняв чернечий постриг і оселився в Далматській обителі.

У монастирі Іларіон був пресвітером, потім його обрали ігуменом. Коли до влади прийшов лютий іконоборець імператор Лев Вірменин, Іларіона уклали в темницю і піддали тяжким катуванням. Його змушували зректися православ’я, спрагою і голодом морили.

Після зміни правителя Іларіон знову очолив Далматську обитель. У 845 році він тихо і мирно відійшов до Господа.

Які існують у цей день традиції і обряди?

Наші пращури про дату 19 червня придумали приказку: «Прийшов Іларіон — бур’янисту траву із поля геть». З цього дня слов’яни починали прополювання проса, льону та інших злакових культур.

Особливо продуктивно намагалися працювати на полях жінки і юні дівчата. Згідно з народними повір’ями, чим менше після них залишиться бур’янів, тим вони будуть здоровішими, молодшими та красивішими.

В полях дуже часто маки траплялися. Симпатичні квіти, але бур’яни, від них теж доводилося позбавлятися. Незаміжні дівчата збирали маки в велику купу і потім каталися в ній. Вірили, що після такого обряду незабаром знайдуть жениха хорошого.

Протягом багатьох століть народ помітив, що в ніч на 19 червня сняться віщі сни, які виконуються протягом 7-10 днів. Так що постарайтеся запам’ятати і розгадати свої сьогоднішні сновидіння.

  У посилці з Тернополя митники виявили скам'янілості віком 400 мільйонів років

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Сьогодні можна покращити добробут родини, не пропустіть цей день!

У житті іноді буває, що хтось працює цілодобово, але ледве-ледве кінці з кінцями зводить. А інші начебто і не переробляються, а будинок — повна чаша. Чому так? Відповідь може бути досить проста — не кожна людина здатна вибудовувати правильні відносини з грошовою енергією.

Пропонуємо кілька корисних порад, які вже незабаром допоможуть вам поліпшити свій добробут.

Почніть з нового гаманця

Ви не праві, якщо вважаєте гаманець звичайною річчю для зберігання монет і купюр. Езотерики стверджують, що гаманець — це місце для постійного накопичення та обміну фінансовою енергетикою. І від його зовнішнього вигляду дуже навіть залежить добробут власника.

Отже, щоб привернути в будинок достаток, купіть новий гаманець. Робити це потрібно на зростаючу фазу Місяця. Повз дешевих гаманців проходьте відразу, вони ніколи не приведуть до багатства. Вибирайте добротний гаманець, бажано з натуральної шкіри.

Він повинен бути досить містким і мати кілька відділень (для монет, купюр і банківських карток). В одну кишеньку треба покласти якийсь талісман, або щасливу купюру.

Важливий і колір гаманця:

• Золотий, коричневий і чорний символізують багатство.

• Зелений сприятиме зростанню готівки.

• Червоний забезпечить фінансову стабільність.

Ніколи не купуйте гаманці синього або блакитного кольору, вміст в них не затримається, немов змиється водою.

Коли будете класти готівку в новий гаманець, скажіть такий коротенький замовний текст: «Монеткам і купюрам дарую затишний будинок. Нехай вони множаться в ньому».

Народні прикмети для матеріального добробуту

1. Не можна мати в будинку одночасно два віника.

2. Ніколи не тримайте гаманець порожнім, а ще в ньому не повинно бути пом’ятих і рваних купюр.

  Відсьогодні вся реклама в Україні має бути державною мовою

3. Не допускайте протікання у водопровідних кранах, а якщо з’явиться така проблема, то негайно усувайте. Протікання відразу ж провокує в будинку матеріальні втрати.

4. Намагайтеся спілкуватися і дружити з успішними людьми, це допоможе вам насититися від них енергією багатства.

5. Частіше перераховуйте монети з купюрами, їм дуже подобається дотик.

Прикмети погоди на 19 червня

  • Якщо 19 червня з ранку грім гримить, то надвечір піде дощ. Причому якщо грім був дзвінкий, то вибухне сильна злива, а якщо глухий — покапає тихий і спокійний дощик.
  • Теплий і ясний день Іларіона передвіщає, що в цьому сезоні вродить крупне зерно.