У США соцмережа почала приховувати вподобання від інших користувачів і зірка злякалася, що її вважатимуть недостатньо популярною.

Реперша Нікі Мінаж оголосила, що видаляється з Інстаграм. У співачки понад 100 мільйонів шанувальників, але вона готова розпрощатися з ними без жалю в знак протесту проти політики соцмережі. Адже Instagram почав приховувати коментарі в США, і місіс Петті вважає, що це абсолютно неприйнятно, інформує Ukr.Media.

Про рішення видалитися з Інстаграм зірка повідомила своїм підписникам у твіттері 9 листопада. У цій соцмережі в неї 20 мільйонів підписників, тобто в п’ять разів менше, ніж в Інстаграм.

“З наступного тижня я перестаю користуватися інстаграмом, оскільки він ховає лайки. Хммм, чим же мені зараз зайнятися? Думаю про те, скільки вільного часу у мене з’явиться в моєму новому житті”, — написала Мінаж у соцмережі.

А ось один з останніх знімків, опублікованих в Інстаграм реперки. Не дивно, що вона так переживає через нову політику соцмережі, адже майже кожен її пост набирає по кілька мільйонів лайків.

Instagram вперше почав експериментувати з приховуванням лайків у квітні цього року в Канаді. З того часу тестування нової функції почали ще в п’яти країнах: Бразилії, Ірландії, Італії, Японії, Австралії та Новій Зеландії. З цього тижня до списку додали і США, щоправда, нововведення спочатку торкнеться лише невеликої групи користувачів. Власники акаунтів продовжать бачити, скільки лайків зібрали їх фото, а от від інших користувачів ця інформація буде прихована. У Facebook експеримент пояснили так:

“Ми проводимо тестування тому, що хочемо, щоб ваші шанувальники зосередилися на фото і відео, якими ви ділитеся, а не на тому, скільки лайків вони зібрали”.

  Кирила Толмацкого Децла посмертно визнали легендою хіп-хопу

Однак Нікі Мінаж вважає, що нова політика Instagram завдасть шкоди всім, хто отримує дохід від реклами в соцмережі. Тієї ж думки дотримується інша відома американська реперка Карді Бі (правда, видалятися з Інстаграм вона все ж поки що не збирається). Замість приховування лайків, соцмережі варто було б зосередитися на фільтрації коментарів, вважає вона.

При цьому в Instagram ніколи не повідомляли, що збираються поширити нововведення на всіх користувачів соцмережі.

В житті Нікі Мінаж настав час змін, і йдеться не тільки про видалення з Інстаграм. Зовсім нещодавно співачка вийшла заміж і стала місіс Петті, а до цього повідомляла, що збирається залишити кар’єру заради сім’ї. Проте, здається, потім передумала.