Виконавиця і телеведуча не спілкувалися шість років.

Відома телеведуча і блогер, а в минулому вокалістка групи «Real O» зробила несподівану заяву, інформує Ukr.Media.

Регіна згадала той час, коли працювала в «Real O», продюсуванням якого займалася Наталка Могилевська. У Тодоренко стався конфлікт з артисткою, про деталі якого вона розповіла.

«Я була впевнена, що у нас все завершиться судом. Але в якийсь момент я просто сказала, що вже не можу. Я пішла за станом здоров’я. 1,5 місяці я була в санаторії. Я мала надати довідку, що ось це все мої знімки. Ось це виписки лікарів. Для того, щоб мені повірили», — розповідає Регіна.

Ведуча зізналася, що після свого звільнення вона жодного разу з нею не говорила нормально. Наталія так сильно була ображена подією, що не хотіла бачити свою підопічну і їх спілкування припинилося у 2014.

«Зі мною вона не говорила 6 років! Але я і не намагалася спілкуватися. Мені було спочатку дуже страшно з нею зустрічатися на різних заходах. Як тільки я її бачила, мене починало трясти», — зізналася Регіна.

Їх зустріч відбулася після закінчення 6-ти років на «Танцях». За цей час Могилевська вже все забула.

«Це для мене найважливіший життєвий момент. Я вважаю, що я закрила свій гештальт. Ця сторінка може бути сміливо перегорнута», — заявила Регіна.