Актуальні новини

Резніков закликає Раду профінансувати українське мовлення на Крим і Донбас

У Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій України пропонують ініціювати розробку комплексної цільової програми із забезпечення стабільного українського мовлення на вразливих територіях.
Як передає “Інтерфакс-Україна”, про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.
“Ми дуже просимо парламент підтримати в момент, коли відбуватиметься коригування держбюджету на 2021 рік, і збільшити фінансування мовників до 100 млн грн, зокрема дати нам можливість профінансувати ще 50 млн грн, щоб ми забезпечили ефективно мовлення і на окуповану частину Донецької та Луганської областей, і на окупований Крим та Севастополь”, – сказав Резніков під час слухань Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики на тему: “Про забезпечення стабільного українського мовлення на тимчасово окупованих і прикордонних територіях України” в п’ятницю.
Що стосується середньострокових рішень, то Мінреінтеграції пропонує ініціювати розробку комплексної цільової програми із забезпечення стабільного українського мовлення на вразливих територіях.
Міністерство також пропонує розробити паспорти мовлення в розрізі окремих громад.
Окрім того, за словами Резнікова, необхідно розглядати питання розвитку державного Концерну радіомовлення та телебачення, зокрема щоб у країні не було монополії однієї компанії, від якої залежить увесь інформпростір держави.
Віце-прем’єр також зазначив, що настав час розширити “поле битви” в юридичній площині в контексті інформаційного простору.

  Через зйомки серіалу у Львові перекриватимуть вулиці

Залишити відповідь