Ріанна народила сина від свого бойфренда A$AP Rocky. Хлопчик народився ще в п'ятницю, 13 травня. Що про це відомо на даний момент?

Наприкінці січня новина про вагітність Ріанни облетіла всі ЗМІ та соцмережі. Зараз до барбадоської співачки і її коханого репера A$AP Rocky прикуто не менше уваги. Адже нещодавно стало відомо, що Ріанна народила первістка. Що про це відомо на даний момент, розповімо далі, інформує Ukr.Media.

Ріанна народила первістка від A$AP Rocky

33-річна Ріанна вперше стала мамою. Хлопчик народився ще в п’ятницю, 13 травня, в Лос-Анджелесі. Поки самі батьки не ділилися радісною звісткою у себе в соцмережах, але американські ЗМІ вже щосили сурмлять про поповнення в їхній родині. Як назвали сина, поки невідомо. Що ж, потрібно почекати, коли про це розкажуть самі Ріанна і A$AP Rocky.

У січні знімки вагітної Ріанни буквально заполонили Інтернет. Щоб повідомити світу про своє становище, Ріанна разом зі своїм обранцем влаштувала стрітстайл-фотосесію. Тоді фото викликали широкий резонанс, адже Ріанна на шматки порвала всі стереотипні уявлення про те, як повинна виглядати вагітна жінка.

Співачка з’явилася на публіці в вінтажному пуховику Chanel нарозхрист. Також вона одягла джинси з низькою посадкою, при цьому повністю оголивши живіт. Багато шанувальників були в захваті від образу, але були і ті, хто всіляко критикував співачку за наряд. Мовляв, не пристало вагітній жінці так одягатися, і причин на це було кілька: починаючи від здоров’я мами і малюка і закінчуючи якимись соціальними нормами і засадами. Втім, Ріанну ніколи особливо не бентежила громадська думка. Напевно, тому вона і стала тією, ким є, — значущою фігурою сучасної культури.

Пізніше Ріанна викладала ще багато фото в положенні. Її стиль, попри це, нітрохи не змінився. Він залишився таким же розслабленим і вельми креативним. Ріанна ніби дала всім майбутнім матусям зелене світло одягатися так, як вони хочуть, а не слідувати встановленим стереотипам. Ріанна задала нові віяння в моді для вагітних. І ключовими тут стали впевненість в собі і навіть якась розкутість.

  Як Джаред Лето проводить час на карантині

Ріанна і A$AP Rocky: як починалася їхня історія

У знаменитостей все сталося не так вже й швидко. Про їхній роман почали говорити ще у 2013 році. Але минуло близько 7 років до того, як на 100% стало ясно, що це правда. Ріанна до 2020-го три роки зустрічалася з Хассаном Джамілем — мільярдером з Саудівської Аравії. Але коли їхні стосунки не склалися, на горизонті в житті Ріанни все частіше почав з’являтися A$AP Rocky. То вони разом на благодійному концерті, то вже відпочивають удвох у Барбадосі.

Офіційно про свої стосунки зірки оголосили рік тому. Більш того, тоді репер назвав Ріанну не просто своєю дівчиною, обраницею або ще ким-небудь в цьому роді. Він з упевненістю заявив, що співачка — любов всього його життя.