Сила і чуттєвість, жіночність, і водночас впевненість в собі.

Американська виконавиця і авторка бренду Fenty Ріанна запускає колаборацію спільно з маренням жіночого взуття Amina Muaddi, інформує Ukr.Media.

Співачка вже спробувала себе в створенні колекцій білизни, косметики, а тепер стане музою нової колекції взуття під назвою Caged in Sandals. У колекції спеціальним кодом 11-20 представлені босоніжки і човники з характерною шнурівкою.

Дизайнер колекції Аміна Муадді розповіла: при створенні взуття вони хотіли висловити жіночність, і водночас впевненість в собі.

“Ми хотіли створити туфлі, які будуть втілювати в собі музу бренду: в ній відчувається впевненість, але також в ній є Чуттєва жінка”, — пояснила Муадді.

Босоніжки доступні у відтінках Electric Blue, Candy Pink, CoCo White і Crystal Black. Раніше Фенті і Аміна Муадді вже представляли спільні колекції.

Вся колекція буде доступна на офіційному сайті бренду Ріанни. Ймовірно, що її дуже швидко розкуплять. Шанувальники королеви музики з нетерпінням чекають, коли можна буде замовити першу пару взуття, і відчути в ній свою силу і чуттєвість.