Актуальні новини

Лубківський пояснив причини заборони в’їзду 83 російським журналістам в Україну

Служба безпеки України трактує діяльність цих 83 російських журналістів, а також ЗМІ, які вони представляють, як сприяння терористичній діяльності. Про це на своїй сторінці Фейсбук написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський.
“Це чистої води інформаційні кіллери, які діють у взаємодії з ФСБ та ГРУ Генштабу Збройних сил Росії”, – йдеться у повідомленні.
Лубківський також наголосив, що СБУ інформує про “терористичну по формі і по суті” діяльність російських ЗМІ, міжнародних та європейських організацій, а також інституцій, які опікуються питаннями медіа.
Крім того, радник голови СБУ назвав медіа, представникам яких заборонено в’їзд в Україну. 
“Канали “LifeNews”, “Russia today”, “Первый канал”, телерадіокомпанія “Россия”, “Россия 24”,ТРК “Вести”, “Россия-2”, ВГТРК “Россия-1”, радіостанція “Эхо Москвы”, “Маяк”, “Вести FM”, “Русь православная”, інтернет-видання “Русский Обозреватель”, “НТВ”, “Красная звезда”, “Петербург 5”, “РЕН ТВ”, “РТР – Планета”, “Комсомольская правда”, “Комсомольська правда. Крым”, журнал “Однако”, “Центр політичної кон’юнктури Росії”, численні PR-агентства та багато інших”, – зазначив він. 
Нагадаємо, раніше СБУ заборонила в’їзд в Україну 83 російським журналістам.    

Post by Markian Lubkivskyi.

 

  Віра Брежнєва зізналася, чого ніколи не робить по дому

Залишити відповідь