Актуальні новини

Розпочато відбір українських продюсерів для участі в індустрійній програмі Міжнародного кінофестивалю у Сан-Себастьяні

Український інститут у партнерстві з програмою Каннського кіноринку Producers Network | Marché du Film запрошує українських продюсерів подати заявки на участь в індустрійній секції Міжнародного кінофестивалю у Сан-Себастьян, який відбудеться з 16 по 24 вересня в Іспанії. Заявки приймаються до 29 липня.
Кінофестиваль у Сан-Себастьяні — одна з найбільш значущих культурних подій Європи та основний кінофорум іспаномовного світу з потужною індустрійною програмою, яка, крім європейського, охоплює кіноринок країн Латинської Америки.  
Фінальну п’ятірку учасників обиратимуть представники Українського інституту, Каннського кіноринку Marche du Film та Сан-Себастьяну. Обрані продюсери отримають фестивальну акредитацію, яка надасть можливість відвідати всі події індустрійної секції (Europe-Latin America Co-Production Forum та Work in Progress активності). Учасники також матимуть змогу встановити теплі контакти з іншими кінопрофесіоналами та домовитися про індивідуальні зустрічі з потенційними партнерами. Українську делегацію буде представлено на окремій вкладці «Meet Them» на сайті кінофестивалю.
Для участі необхідно заповнити форму, зразок якої доступний за лінком. Надсилати на пошту [email protected] . Продюсери, що брали участь у фокусній презентації в рамках програми «Producers Network» Каннського кіноринку, також можуть подаватися. Організатори забезпечують 4 ночі проживання усім учасникам з 19 по 22 вересня, а також трансфер від аеропорту до готелю і назад. 
Продюсери мають відповідати таким вимогам:
• українське громадянство; 
• мінімальний вік — 18 років; 
• вільне володіння англійською мовою; 
• готовність до публічної комунікації; 
• бездоганна ділова репутація; 
• підтверджений професійний досвід (до участі у відборі допускаються продюсери, які протягом останніх чотирьох років випустили в кінотеатральний прокат як мінімум один повнометражний фільм);
• діяльність та позиція апліканта не має суперечити принципам і цінностям Українського інституту.
Детальніше про критерії відбору учасників — за лінком.
Про фестиваль та програму — на офіційному сайті.

  Лілія Подкопаєва народила: олімпійська чемпіонка втретє стала мамою

Залишити відповідь