Руслана презентувала кліп на авторську колискову. Кліп на пісню знімали в Карпатах.

Українська співачка Руслана презентувала кліп на авторську колискову “ходити сон”. Відео — справжній подарунок для шанувальників, адже воно наповнене українськими символами і традиціями, інформує Ukr.Media.

Кліп знімали високо в Карпатах, в автентичному будиночку, де всі речі реальні і історично, фактично — музейні експонати. У відео є дві сюжетні лінії: коли душа подорожує світом уві сні, і коли Руслана в реальному житті качає колиску і співає свою пісню

Руслана розповіла історію створення нової пісні:

“Містком до сну є Колискова, яка голосом матері вбирає наші страхи і повертає нам наші дитячі мрії! Мелодія. Слово. Співи. Чарівна вібрація Всесвіту. Я провела безліч експедицій в Карпатах, де вивчала гуцульські ритми і мелодії, які подарували нам містичну силу і зробили українські мелодії відомими на весь світ. Під час однієї з експедицій вчений, етнограф з великої літери, Іван Зеленчук, сказав мені, що якщо я хочу дізнатися дійсно автентичні речі, то маю звернути увагу на давні українські колискові. Він сказав: “Руслана, послухай наші колискові. Зроби свою, як вмієш, як чуєш. Колискова має чудотворну силу”, — поділилася співачка.

У відео можна побачити справжні старовинні елементи: сволок, 300-річна колиска, Гуцульська сорочка на Руслані зшита зі справжнього домотканого полотна.

“Колискова “Ходить сон” перш за все звучить для дитини. Саме діти потребують її найбільше. Коли наші душі вибирають наших батьків, і ми приходимо на цю Землю, Всесвіт дарує нам колискову. Щоб відчути себе в безпеці. Щоб відчути себе в спокої. Щоб відчути себе у коханні. Кожна народжена дитина — це душа, яка прилетіла і втілилася з невідомих і невидимих нам світів. Збережений в пам’яті чарівний спів матері і батька на все життя наповнює нас мріями і надіями, допомагає творити власне диво — власну колискову, що закликає душу майбутньої дитини і буде оберігати її”, — доповнила Руслана.

  27 вересня — Воздвиження Хреста Господнього: історія, традиції та прикмети свята