Дантес розповів що це було і скільки він коштував.

Український артист зізнався, що перший подарунок для своєї дружини обійшовся йому в 400 доларів. Для нього в той час ця сума була величезною. Він таким чином захотів відзначити одну з річниць. Артист зізнався, що зараз він дарує Наді більш дорогі подарунки та набагато частіше, але жоден з них таких емоцій не викликав, інформує Ukr.Media.

Володимир і Надя разом вже близько 9 років. Їх відносини досить складні, оскільки вони часто змушені виїжджати в тривалі поїздки. Але подружжя знаходить час для романтики та стверджує, що для них головне — цінувати кожен унікальний момент зі своєю коханою людиною.

У своєму останньому інтерв’ю Володимир зізнався, що у їх пари бували всякі часи. Колись на подарунок для своєї коханої Володимир витратив усі свої гроші. Для нього в той час сума в 100 доларів була захмарною.

«На одну з наших річниць я зняв крутий номер в готелі «Опера» за 400 доларів на добу. В ньому ми пробули цілий день і потім пішли в МакДональдз, прикупили Хеппі Міл і їли в цьому дорогому номері. Було дуже круто. Для мене це був найдорожчий на той час подарунок — я віддав практично всі мої гроші. І зараз, коли я дарую щось — це теж круто, але зовсім інші відчуття, ніж коли у тебе зовсім немає грошей», — повідав Дантес.

Володимир переконаний, що в основі їх щасливого шлюбу — спільне життя. Артист порадив усім закоханим як можна швидше з’їжджатися, оскільки тільки у веденні спільного побуту можна зрозуміти людину повністю.

Незважаючи на більш, ніж 4 роки подружнього життя, парочка лише зараз почала замислюватися про дітей. Володимир вважає, що для своїх дітей дуже важливо виділяти час, якого у них зараз дуже мало.

  У Львові відкрили унікальний Парк динозаврів