Співачка і модель народила дівчинку, пологи були в Монако.

Сьогодні, 14 вересня, співачка і модель, екс-учасниця групи "ВІА Гра" Санта Дімопулос стала вдруге мамою. 32-річна артистка народила дівчинку в клініці в Монако. Варто відзначити, що за законами князівства, воно надає громадянство за правом народження, якщо дитина з'явилася на світ в офіційному шлюбі, інформує .

Перше фото після пологів Санта Дімопулос опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Кадр вона підписала: "Ласкаво просимо, моя маленька принцеса". На фото щаслива мама тримає дитину на руках й усміхається на камеру. Дімопулос також зазначила, що вага її дочки складає 4,17 кг.

Ще одне миле фото дитини знаменитість розмістила в insta-сторіс через кілька годин після пологів.

Санта раніше зізнавалася, що дитина певно з'явиться на 41-му тижні вагітності, при нормі 40 тижнів, і вона вже втомилася чекати пологів.

Нагадаємо, що про свою вагітність Санта випадково дізналася під час відпочинку на Барбадосі, але розповіла про це шанувальникам лише через 7 місяців.

Також відомо, що у Санти є 11-річний син Даніель від першого шлюбу з шоуменом Андрієм Джеджулою. Зараз модель заміжня за бізнесменом Ігорем Кучеренко.