Дружина Гаріка Харламова чесно відповіла на питання, в чому запорука її красивої фігури.

Популярна російська актриса Христина Асмус відверто розповіла, у чому секрет її стрункості, і закликала… не повторювати за нею.

Часто шанувальники повторюють методи схуднення та догляду за красою від знаменитостей. Але річ у тім, що далеко не всі відверті зі своїми фанатами. Тому перш, ніж йти на поводу у якогось модного методу схуднення, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, інформує .

А зараз у всіх на вустах секрет стрункості 31-річної актриси Христини Асмус. Дружина Гаріка Харламова втомилася від питань про харчування і схуднення і відверто розповіла, яка ціна за її струнку фігуру. На сторінці в Instagram Христина Асмус написала наступне:

"Мене іноді "злять" коментарі в стилі "так у неї генетика". Ооох, знали б ви скільки зусиль мені варто моє тіло. Якщо ви коли-небудь бачили фото в моїй стрічці з їжею, то швидше за все це просто реквізит))))))). Як би вам не було важко в це повірити, але я схильна до повноти. Так-так, я гладшаю навіть коли просто дивлюся на їжу. Причому настільки миттєво, що якщо я себе відпущу, то складу гармонійну пару своєму чоловікові за місяць, не більше. Нещодавно, наприклад, я купила штани (коли була в поганій формі)), а через пару тижнів мені довелося вшивати їх в талії на 11 см!"

За словами Христини Асмус, вона швидко поправляється, але через те, що не може потім на себе дивитися, відмовляє собі в їжі.

"Ну коротше.., є одна засідка — люблю і приймаю я себе тільки дууууууже худою. Тому я виснажую себе пекельними голодними дієтами. Розшифровую — перед зйомками або виставами в білизні, обтягуючому або короткому одязі я не їм кілька днів. Взагалі не їм Ну, типу чашка кави і 1 яблуко на день. Так і тиждень можу. І два. Причому, абсолютно легко. Мотивація — моє все.

  Організатори «Євробачення» відмовилися анулювати результати конкурсу

Пишатися нічим. Приводів для радості немає. Ні в якому разі не робіть так само!!! Це погано для здоров'я. Але я нічого не можу з собою вдіяти… У мене дикий страх погладшати і виглядати не так, як я для себе вирішила.

Стани у мене два — або тотальний голод, або непристойна обжерливість. Ну, не люблю я напівзаходи. А як зробити так, щоб бути мегахудою і при цьому їсти, я не знаю.

Вангую — кожен 3 коментар буде містити слово "спорт"))

Коротше, якщо серед вас є дієтологи (або психологи)))), пишіть поради… Не знаю чи можливо виправити ситуацію.., адже всі найстрашніші комплекси тягнуться з дитинства…

І припиніть вже задавати мені питання про харчування, нічому хорошому я вас навчити не можу."

Звичайно, трохи страшно читати такі одкровення від зірки, але все ж фанати подякували Христині Асмус за таку відвертість, адже далеко не кожен наважується заговорити на болючу тему.