Актуальні новини

Трагічно загинув видатний французький актор Гаспар Ульєль

Французький актор Гаспар Ульєль помер у лікарні Гренобля у віці 37-ми років. З актором стався нещасний випадок під час катання на лижах на гірськолижному курорті Роз’єр у Франції 18 січня. Про це повідомляє BFM TV із посиланням на заяву його сім’ї.

Рятувальники відправили непритомного актора до лікарні на вертольоті. За повідомленнями французьких ЗМІ, Ульєль зіткнувся з іншим лижником та отримав тяжку травму голови. Інший лижник не постраждав. Прокуратура міста Альбервіля розпочала розслідування нещасного випадку.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1534182 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1534182{ margin: 0!important; } }

Хто такий Гаспар Ульєль?

Гаспар Ульєль народився 25 листопада 1984 у паризькому передмісті Булонь-Бійанкур у родині стилістів. У дитинстві Ульєль мріяв стати кінорежисером і після закінчення ліцею вступив до університету Сен-Дені, де вивчав кінематограф. Зніматися Ульєль почав ще школярем, першу роль у телевізійному фільмі він зіграв у дванадцять років.

Він отримав популярність по всьому світу після участі в драмі Жан-П’єра Жені «Довгі заручини».

Ульєль двічі є лауреатом премії «Сезар».

Вибрана фільмографія:

  • «Ганнібал: Сходження»
  • «Принцеса де Монпансьє»
  • «Сен-Лоран»
  • «Танцюристка»
  • «Це лише кінець світу»
  • «Єва»

Фото Катерини Сліпченко

  Олена Шоптенко поділилася фото 9-місячного сина

Залишити відповідь