Але виховувати чадо зірка збирається в гордій самоті.

Пісні Сіи не чув хіба що глухий. Кліпи на композиції Chandelier та Cheap Thrills подивилися більше мільярда разів на YouTube, та й пісню Diamonds, проспівану Ріанною, написала саме Сіа. Крім треків, фанати австралійської виконавиці чули і про її особисте життя, інформує Ukr.Media.

Якщо обличчя вона й приховує, то подробиці любовних справ смакує на раз-два. Вона барвисто описувала стосунки з чоловіками і жінками, але, на жаль, тепер все змінилося. У недавньому інтерв’ю для GQ Сіа зізналася, що збирається провести залишок життя на самоті.

Разом з цією інформацією прозвучала і новина про те, що вокалістка стала мамою. 44-річна співачка зізналася в інтерв’ю, що у свій час усиновила дитину, але не розкрила ні стать, ні ім’я свого чада.

Однак, є підозри, що вона усиновила 16-річну сироту Десані, що знявся для документального фільму телеканалу HBO. Сіа звернулася до підлітка через Твіттер і сподівалася, що зможе отримати від нього відгук.

Хай там що, виховувати дитину вона буде сама. Судячи з усього, вона ніколи не зробить спробу створити сім’ю, можливо, із-за невдач у минулому (розлучення з кінопродюсером Еріком Андерсом Лангом у 2016 році).

Разом з тим повністю від любовних інтриг вона не відмовилася. Сіа виступає за відносини без зобов’язань і всякий раз готова надоумити того, хто надіявся перенести роман з нею на новий рівень.

«Нещодавно я усиновила дитину, тепер у мене більше немає часу на відносини», — зізналася співачка.

Здається, Сіа робить все, щоб її особисте життя було не менш цікаве, ніж концерти. Відомо, що у 2017 році вона зробила превентивний удар по журналістах: опублікувала пікантний знімок себе у Твіттері, щоб уберегтися від шантажу і поширення скандальних фото.

  Леся Нікітюк хоче переїхати в іншу країну

Материнство і творчість поглинули австралійську співачку повністю, тому вона і принесла в жертву облаштування особистого життя. Залишається тільки побажати їй і дитині всього найкращого.