Профіль допомагає вести зіркова матуся.

Популярна українська співачка Оля Цибульська нещодавно відзначила п’ятиріччя свого сина Нестора. В честь цього свята Ольга та її чоловік (який, до речі, уникає публічності), а також їх маленький син вирушили до Швеції. Співачка розповіла, що дитині так сподобалася подорож, що він тепер воліє поїздки в якості подарунків до дня народження. Нестор заявив, що замість іграшок він краще буде кудись вирушати зі своїми батьками, інформує Ukr.Media.

Нещодавно Цибульська розмістила на своїй сторінці пост, в якому повідомила: тепер у її п’ятирічного сина є своя сторінка в соціальній мережі. Як говорить сама співачка, це було зважене рішення, Нестор сам захотів цього. Судячи з усього, сторінку поки веде його зіркова мама, адже хлопчик ще зовсім малий, щоб писати пости та публікувати фотографії.

«Це усвідомлене бажання — він дуже давно впевнений, що йому є що сказати світові. І, думаю, світ нарешті готовий», — написала Ольга в публікації.

До речі, вона поділилася, що малюк вже виступав на сцені і знімався у кліпах, навіть ще не народившись. Сторінка хлопчика підписана, як «тусувався на сцені ще до народження». Цікаво, що в першому пості малюка сказано, що він вміє читати, і постарається сам відповідати на коментарі до постів.