Актуальні новини

“Секс у великому місті” повертається на телеекрани

В основі сюжету розкажуть про те, як бути п’ятдесятирічною, самотньою і жити яскравим життям.

"Секс у великому місті" повертається на телеекрани

Тільки нещодавно ми обговорювали скандали навколо третього фільму "Секс і місто" і сумували, що більше не побачимо улюблених героїнь на екранах, як сьогодні на фанатів обрушилася радісна новина – продовженню серіалу бути! Робота над зйомками вже почалася, інформує .

Культовий серіал «Секс у великому місті» отримає продовження завдяки автору оригінального роману Кендес Бушнелл. Вона написала нову книгу про проблеми дружби, сексу і романтичних стосунків у Нью-Йорку між людьми старше 50 років. Американське телебачення екранізує її нову роботу.

"Раніше здавалося, що 50 років – це час, коли пора замислюватися про відпочинок від справ – менше працювати, більше займатися хобі, бачитися з друзями, але тепер у "ледачій" і спокійній обстановці. Від людей в 50 не очікують того, що вони можуть так само старанно потіти в залі, починати бізнес і, тим більше, займатися сексом з незнайомцями. Але саме так сьогодні виглядає життя сучасних 50-річних жінок, і я рада, що зможу показати це на екранах", – поділилася Кендес.

Точні дати, коли серіал з'явиться на екранах, і хто виконає головні ролі – поки невідомо. Розробляти серіал буде Paramount Television і Anonymous Content, однак наразі невідомо, чи будуть в ньому зніматися актриси з попередніх сезонів.

"Секс у великому місті" – легендарний серіал каналу HBO, який виходив з 1998 до 2004 року. Він розповідав про життя чотирьох подруг в Нью-Йорку і в свій час став справжнім посібником стилю і психології відносин для молодих дівчат з усього світу. Після закінчення серіалу представили два повноцінні фільми-продовження

  Куди піти у Львові у вихідні 8-10 жовтня

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь