Актуальні новини

Сергій та Сніжана Бабкіни показали архівні фото зі свого весілля 10 років тому

У день річниці свого весілля Сергій і Сніжана Бабкіни поділилися архівними весільними фото.

Сергій та Сніжана Бабкіни показали архівні фото зі свого весілля 10 років тому

Зараз зіркове подружжя Сергій і Сніжана Бабкіни чекають появи на світ третьої загальної дитини. Але їх історія кохання почалася ще в далекому 2009 році, коли обидва відповіли один одному "так" і узаконили стосунки. 27 березня подружжя відзначали 10-ту річницю свого весілля і в цей день поділилися архівними весільними фото, на яких їх важко впізнати, інформує .

"27 березня! Міжнародний День театру! У 2008 р. ми з Сергієм повінчалися і дали слово нашому отцю Андрію, що незабаром оформимо відносини офіційно. Ви цю історію вже знаєте – про наше таємне вінчання. Майже через рік ми прийшли в ЗАГС. Це було на початку березня 2009-го. Говоримо: "Нам би швидше! На найближче!". Відповідають: "У березні є тільки 1 година 27 березня". "Відмінно! Беремо!" – розповіла Сніжана історію організації весілля.

"Те, що розпис наш буде в День театру, ми усвідомили вже день у день. За 2 тижні до урочистої дати Сергій поїхав в тур. За старими традиціями (повір'ями), наречений і наречена повинні провести ніч порізно до весілля. Ми перевиконали план – проспали 2 тижні один без одного. Вранці 27-го Сергій приїхав на поїзді в Харків і побіг до нас додому – голитися, митися, одягатися. Ми не побачились, так як я рано поїхала на зачіску. Дрес-код весілля був у джинсовому! Без заморочок", – продовжила Сніжана розповідь.

"В 11.00 у нас розпис. В 10.30 ми з моєю дружкою і подругою стояли під дверима РАГСу в передчутті! О 10.50 дзвонить моя мама і пошепки запитує: "Сніжана, а Сергійка будити?" Я не пам'ятаю, що було потім… може я кричала, матюкалася, а може просто втратила дар мови… Сергійка розбудили, звичайно, і він кулею вискочив з хати", – поділилася дружина Сергія Бабкіна історією їхнього розпису.

  Анджеліна Джолі разом зі старшим сином прилетіла до Сеула, щоб подивитися на університет, в якому він навчатиметься

"Що було далі, пам'ятаю смутно. Залетіли в РАГС. Поставили печатку, кільця, "Згоден-Згодна"! Закрилися в кімнатці, завалилися на підлогу, пофоткались і втекли. А ввечері у нас вдома з друзями відзначили цю знаменну подію", – підсумувала Сніжана.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь