На сторінці в соцмережі тепер точиться справжня війна.

Розставання Ірини Шейк і Бредлі Купера стало однією з найгучніших і нашумілих тем липня. Пікантності та скандальності темі додає той факт, що тепер преса посилено пише про те, що Купер живе з Гагою в будинку, де ще місяць тому був щасливий з Іриною та донькою Леєю. Як шанувальники Ірини мстять американській зірці, дивіться у нашому матеріалі, інформує .

Можна тільки уявити реакцію Леді Гаги на те, у що перетворилася її сторінка в Instagram. Річ у тому, що вже більше тижня у соцмережі американської співачки точаться бої в коментарях. Так шанувальники, небайдужі люди і навіть зірки мстять Газі за те, що вона нібито зруйнувала стосунки актора Бредлі Купера і російської моделі Ірини Шейк.

Але природа соцмереж така, що багатьом складно встояти, щоб не хайпонути на темі. Про що пишуть? В коментарях люди пишуть слова підтримки Ірині Шейк, всіляко критикують, звинувачують і засуджують Леді Гагу за роман з Бредлі Купером. Але потім користувачі просто почали спілкуватися один з одним, як в чаті або раніше на форумах, залишати оголошення про здачу житла, продаж товарів, щоденні гороскопи, ділитися рецептами страв.

Підтримати Ірину Шейк вирішили гумористи Гарік Харламов, Михайло Галустян і Гарік Мартиросян, журналістка Маргарита Симоньян, телеведуча Алла Міхєєва, Сергій Жуков з групи "Руки вгору", актриса Евеліна Бледанс, телеведуча Лєра Кудрявцева, світська левиця Вікторія Боня, співачка Клава Кока, телеведуча Анфіса Чехова, репер T-Killah, співачка Назима, дизайнер Белла Потьомкіна, актриса Анна Хилькевич, репер Єгор Крід та багато інших.

Коли і чим це закінчиться, складно передбачити, але все ж багато хто чекає якоїсь офіційної заяви на тему. І буде дуже цікаво, якщо роман Купера і Гаги буде спростовано. Що тоді будуть робити коментатори, особливо знамениті?

  «Мистецтвознавці казали, що на витинанки в Україні немає моди»